Slide

Neden Araç Takip Sistemi?

İşletmenizin boyutu ne olursa olsun, işletmenizde bir araç takip sistemi tercih etmeniz durumunda sağladığı avantajlardan yararlanabileceğinizden hiç şüphe yok. Her işletmenin araç takip sistemi tercih etme sebepleri farklılık gösterse de tüm işletmeler için araç takip sistemi kullanmak giderek bir zorunluluğa dönüşmektedir. Araç takip sistemi konusunda yardıma ihtiyacınız olursa bize ulaşın!

Kontrol Elinizde

Mobilas, 7/24 araç takip sistemi ile araçlarınızın mesai başlangıç ve bitiş saatini, izlediği rotaları, ürünleri hangi noktalara ve ne zaman teslim ettiği bilgilerine ulaştırarak, araçlarınız ve sürücüleriniz hakkında raporlar almanıza, sahadaki operasyon verimliliğini ölçmenize, sürücü profili oluşturarak ekip ve sürücülerinizin performansını istatistiki bilgilerle en doğru şekilde değerlendirmenize ve bu doğrultuda fazla mesai hesaplamaları nedeniyle gerçekleştirilen fazla ücret ödemelerini önlemenize yardımcı olur.

Yakıt Tasarrufu

Araçların iş harici kullanımının önüne geçerek, rölantide gereksiz yere çalışma, ani  hızlanma, yavaşlama, savrulma ve hızı takip ederek , kötü ve agresif araç kullanımını engelleme imkanı ile yakıttan %30 ‘lara varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz.

Araç Bakım ve Kullanım Tasarrufu

Özel yazılımlar ile kullanılan araçların bakım, servis, onarım faaliyetlerini takip eder ve araçlarınızın yıpranma süresini uzatarak bakım maliyetlerini düşürmenize olanak sağlar.

Sürücü ve Araç Güvenliği

Araçlarınızın kötü kullanımını ve hızlarını takip ederek trafik kurallarına daha çok uyulmasını sağlayabilirsiniz. Olası kaza veya acil durumda alarm gönderir. Böylece kaza riskini düşürür, Trafik cezalarını azaltır, acil durumda ise anında müdahale imkanı sağlar.