Bayilik

Bayilik

Mobilas araç takip sistemleri, yazılım ve donanım ihtiyaçlarını üreterek firmalara kamu ve kuruluşlara daha iyi bir hizmet vermek için Ar-ge ve üretim çalışmalarına yatırımlar yaparak çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır.

Mobilas araç takip sistemini paketler halinde Türkiye genelinde farklı sektörlerde pazarlayabilir iş kalitenizi arttırabilirsiniz. Sektörel ürün çözümleri ile müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı abonelik hizmeti olarak çalışmaktadır. Satılan ürünlerin montaj ve destek hizmetlerinin yanı sıra gelecek yıllarda abonelik gelirlerinden de kazanç modelleri içinde avantaj sağlayabilirsiniz.

Bayilik Şartları

Ürünlerimizin satışlarını yapmak için bir işletemeye sahip olmanız gerekmektedir. Özellikle Otomotiv ve bilişim sektöründe bir portföye sahipseniz ürünlerin satışlarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vergi levhanızın olması ve bu hizmeti yapabileceğinize inanmanız gerekmektedir.

Kazanç Modeli

Satış yapacağınız ürünler ile kar elde edebilirsiniz. Müşteri sayınızın artması ile kazanç modelinizde orantılı olarak artacaktır. Abonelik sistemi ile hizmet verilen Araç Takip Sistemi ürünleri ile gelecek yıllarda sisteme katacağınız abone sayıları ile rutin bir gelir elde edeceksiniz.

Bayilik avantajlarından faydalanmak için bize ulaşın.

Lütfen firma ünvanını giriniz!
Lütfen firma yetkilisini giriniz!
Lütfen geçerli eposta adresi giriniz!
Lütfen telefon numaranızı giriniz!
Lütfen şehir bilgisini giriniz!
Lütfen ilçe bilgisini giriniz!

(*) Doldurulması zorunlu alanlar