Sektörel Çözümler

Sektörel Çözümler

Araç takip sistemleri ve telemetri alanında yazılım ve donanım ihtiyaçlarını üreterek ve bunu paketler halinde siz müşterilerimize sunarak iş kalitenizi arttırmayı her zaman misyon edindik. Binlerce araç ve kullanıcı deneyiminden gelen tecrübe ile tasarladığımız araç takip kitleri ve sektörel çözümler ile işinizin performansını ve verimliliğini en üst düzeye çıkarın.

Takograf Çözümleri

Mobilas, özel takograf çözümleri ve uygulamaları ile takograf bilgileri zaman ve mekan kısıtlaması olmadan yasalara uygun bir şekilde takip ve kontrol edilerek sahadaki operasyonun etkin ve güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Mobilas’ın 33 yıllık sektör tecrübesiyle yerli teknoloji kullanarak sektöre ve özel ihtiyaçlara göre geliştirdiği, takograf çözümleri, sürücü kartı ve araç takograf dosyalarında yer alan bilgilerin yasal gerekliliklere göre en doğru ve hızlı şekilde indirilmesini sağlar.

Soğuk Zincir Takip Sistemi

Mobilas tarafından özel olarak geliştirilen donanımlar ve yazılımlar sayesinde soğuk zincir takip sistemi 360 derece ele alınarak sıcaklık denetiminin ve yönetimi sağlanmaktadır.

Mobilas soğuk zincir takip çözümleri sayesinde, şirketler frigofirik araçlarının, soğuk hava depolarının ve üretim tesislerinin sıcaklık değerlerini, tek bir merkezden kontrol edebilmektedir.

Yakıt Yönetimi ve Güvenlik Sistemi

Sistem sayesinde yakıt deposunda kullanıcının bilgisi dışında meydana gelebilecek herhangi bir olay anında kullanıcıya bildirilmektedir. Sistem sunmuş olduğu çözümler ile araçtan yakıt çalınmasını önlemesinin yanı sıra yakıt tüketimini ve sürücü davranışlarının raporlar ile takip ve analiz edilmesini sağlar.

Yakıt Yönetimi ve Güvenlik Sistemi yakıt deposunun tümüyle koruma altına alınmasını sağlayan özel bir sistemdir. Kullanıcılar web yazılımı veya mobil uygulama üzerinden yakıt depolarını 7 gün 24 saat takip ve kontrol edebilmektedirler.

Filo Periyodik Bakım ve Servis Takip Sistemi

Filo periyodik bakım ve servis takip sistemi, kiralık araç filosu bulunan şirketlerin sahadaki araçlarını takip ve kontrol etmelerini sağlamaktadır.

Mobilas filo periyodik bakım ve servis takip Sistemi çözümleri sayesinde araçların periyodik bakım ve servis işlemleri kontrol ve kayıt altına alınmaktadır, ihmalden kaynaklanan gereksiz masraflar ortadan kaldırılmaktadır. Sistem sayesinde firmalar filolarını etkin ve eksiksiz bir şekilde yönetmektedirler.

Servis Araçları Takip ve Kontrol Sistemi

Mobilas araç takip ve kontrol sistemleri servis hizmeti veren firmalar, servis hizmeti alan kurumlar, okullar ve velilerin kullanımı için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. Mobilas araç takip ve kontrol sistemleri çözümleriyle kullanıcılar, internete bağlandıkları her yerden servis araçlarının hizmet saatleri içerisindeki bütün hareketlerini anlık ve geçmişe dönük olarak takip ve kontrol edilebilmektedir.

Servis aracının izlediği yollar, hareket saatleri, servise binecek kişilerin saat kaçta, hangi noktadan alınacakları, bu kişilerin işe-okula-eve varış saatleri, servis aracının duraklama yaptığı yerler, duraklama süreleri gibi bilgiler anında görülebilmektedir.

Ecza Dolabı Isı Takip Sistemi

Ecza takip ürün ailesi, kan ürünleri, aşılar, tıbbı malzemeler ve kolay bozulabilen ürünlerin sevk esnasında veya depolama ortamında takibinin yapılmasını sağlar. Ecza dolabı içindeki ürünlerin sıcaklık değerleri olan +2 / +8 derece kontrolü ecza dolabı sıcaklık takip cihazı ile anlık olarak takip edebilirsiniz. Web tabanlı yazılım sayesinde ecza dolabı içinde bulunan ürünlerin sıcaklık değerleri 60 sn. aralıklar ile sürekli olarak güncel sıcaklık değerlerinin ölçümleri yapılabilmektedir.Kritik sıcaklık değişikliklerinde ve enerji kesintilerinde uyarı gönderme özelliğine sahiptir. Ecza Takip ile hizmet ve kalite şartlarınız iyileştirilirken, maddi kayıplarınızın da önüne geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu için Tıklayınız.

Acil Durum Yönetim Sistemi

Mobilas’ın ambulans, polis, itfaiye gibi acil durumlara müdahale eden ekipler ve bu ekiplerin yönetildiği Komuta Kontrol Merkezleri için geliştirdiği acil durum yönetim çözümleriyle; çağrı merkezi, ses kayıt sistemi, operasyon yönetim yazılımı, sayısal harita uygulamaları, araç takip ve mobil veri iletişim sistemi tam bir entegrasyon içinde çalışmaktadır.

Sistem sayesinde acil durum çağrısının ulaştığı andan itibaren, operasyon sonuçlanıncaya kadar geçen süreç eksiksiz olarak yönetilebilmektedir.

Türkiye'nin İlk Araç Takip Çözümü!

1991

'den Bugüne

%100

Yerli Sermaye

15.000

'den Fazla Mutlu Müşteri

300.000

'den Fazla Araç